دفتر ترکیش ایر در اصفهان افتتاح شد

چمدان: دریا اورس سفیر ترکیه در تهران و جمعی از مسئولان این سفارتخانه در مراسم گشایش این دفتر هواپیمایی در اصفهان حضور داشتند.

وزیر خارجه ترکیه پس از مراسم افتتاح با حضور در دفتر هواپیمایی ترکیش ایر در اصفهان از بخش‌های مختلف این دفتر دیدن و در سخنان کوتاهی ابراز امیدواری کرد که گشایش این دفتر به گسترش مناسبات فرهنگی به ویژه گردشگری بین اصفهان و شهرهای ترکیه کمک کند.

وزیر امور خارجه ترکیه که به دعوت محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه وارد کشورمان شده است، عصر پنجشنبه وارد فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان شد و مورد استقبال عباس رضایی استاندار اصفهان قرار گرفت.

وزیر امور خارجه ترکیه شامگاه پنجشنبه از بناهای تاریخی اصفهان از جمله سی و سه پل، باغ موزه چهلستون، کاخ اشرف و میدان امام این شهر دیدن کرد. سپس همراه با همتای ایرانی خود در ضیافت شامی که در باغ موزه چهلستوان اصفهان ترتیب یافته بود حضور یافت.

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان چهارشنبه شب برای رونمایی و اهدای بخشی از هدایایی که مقامات خارجی به وی داده‌اند به زادگاه خود سفر کرد.

[caption id="attachment_230680" align="aligncenter" width="863"]دفتر ترکیش در اصفهان- ترکیش ایر در اصفهان - هواپیمایی ترکیه در اصفهان وزیر خارجه ترکیه ابراز امیدواری کرد که گشایش دفتر ترکیش ایر در اصفهان به گسترش مناسبات فرهنگی به ویژه گردشگری بین اصفهان و شهرهای ترکیه کمک کند[/caption]
کد خبر 230657

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =