چگونه یک معامله ی امن با خرید ویلا در شمال کشور داشته باشیم؟

.

خوب میدانم که خرید و معامله ویلا در شمال به آسانی نخواهد بود و طبعا دارای مشکلاتی به غیر از انتخاب نوع ویلا و شهر مد نظر یا کیفیت مصالح را شامل خواهد شد.

ما معمولا وقتی سرما میخوریم برای درمان به پزشک مراجعه میکنیم یا اگر خدایی نکرده مشکلی برای سلامتی مان رخ دهد حتما در این صورت به متخصص کارآمد مراجعه میکنیم. چرا؟ چون که سلامتی یکی از مهم ترین دارایی های یک انسان است و ما برای آن ارزش زیادی قائل هستیم.

خانواده- سلامتی- شغل و... از موارد مهمی هستند که در زندگی ما موارد پر ارزش به شمار می روند، اما این که برای امرار معاش و گذران زندگی به پول و هزینه مالی نیاز داریم امری کاملا بدیهی و طبیعی است.

معمولا در ایران انسان ها برای درآمد زایی روزانه سختی های زیادی را متحمل می شوند تا زندگی سرشار از رفاه و آسایش را برای خود و خانواده رقم بزنند.

پس پول هم مانند سلامتی و دیگر موارد از ارزش خاص به خود برخوردار است و نقش مهم خود را زندگی بشریت ایفا میکند.

البته چگونه و درست خرج کردن آن هم امری بسیار ضروری خواهد بود.

در زمان خرید ویلا ساحلی در شمال برای آن که سلامت مالی شما به خطر نیفتد باید کار را به متخصصین این امر بسپارید.

گروه املاک کیان شمال در این زمینه با آغوشی همواره باز و سابقه درخشان در این عرصه آماده مشاوره ملکی به شما عزیزان خواهد بود.

دغدغه مشتریان

یکی از مهمترین مسائل ممکن در زمینه خرید ویلا در شهر های شمالی با توجه به این که شما از شهری دیگر یا همان شهر اقدام به خرید خواهید کرد، این است که اعتماد مشتری و املاکی به یکدیگر بیشتر شده که این امر ضرورت بسیار زیادی در خرید و فروش ملک را به خود اختصاص میدهد.

صداقت یکی از عوامل موجود برای جلب اعتماد هر دو طرف است. از طرفی با صداقت و روراستی در این مورد مشتری می تواند بهترین خرید و ایمن ترین روش خرید را تجربه کند و مشاورین املاک هم میتوانند از این جهت برای جلب رضایت و اعتماد بیشتر استفاده نموده و نامی شایسته برای خود برجای بگذارند که یک نوع تبلیغ و بازاریابی برای کار آنان نیز خواهد بود.

اگر خود را برای چند دقیقه جای یک مشتری قرار دهیم و خوب بیندیشیم خواهیم دید که مواردی را که در خرید یک ویلا بر ذهنمان خطور می کنند چه چیز هایی هستند.

خطرات خرید ویلا در شمال

شما اگر ساکن شهر های شمالی هستید و میخواهید نقل مکان کنید که طبعا نگران نباشید چون از زمین ها و ویلاهای شهر خود مشاورین املاک مطمئن و کارآمد اطلاعات کافی را دارید، اما اگر از شهر های دیگر ایران عزیزمان میخواهید برای تفریح و سرمایه گذاری در شهرهای شمالی ویلا خرید کنید حتما و بدون استثنا به خطراتی که ممکن است گریبان گیرتان شوند توجه فرمایید.

1. حتما ار مشاورین املاک برتر و مجرب و کارکشته شهر استفاده کنید. مانند کیان شمال

2. در جریان بالا و پایین آمدن نرخ زمین های شهر مد نظر خود اطلاعات کافی داشته باشید.

3. از دفاتر محضری شهر برای اطمینان پیدا کردن از صحت همه موارد درخواست یاری کنید تا اعتماد شما به مشاورین املاک شکل بگیرد.

4. در حین خرید به همه موارد انتخابی خوب دقت کنید اعم از شهر مد نظر نوع ویلای انتخابی و شرایط جغرافیایی آن.

5. در حین امضای قرارداد کلیه بند های ذکر شده را به دقت بخوانید و آنچه در ویلا میبینید را با سند تطبیق دهید.

در صورت انجام این چند مرحله با خیالی آسوده خرید کنید، البته کیان شمال همواره دوشادوش شما خواهد بود. تا شما در خرید با شکست یا کلاهبرداری های مالی در این زمینه روبه رو نشوید.

مشاور مورد اطمینان در خرید ویلا در شمال

هر انسانی در زمینه های متفاوتی اطلاعات دارد و در زمینه حرفه شغلی خود کارکشته خواهد بود، بنابراین فراموش نکنید کار را باید به کاردان سپرد. در زمینه خرید ملک تحقیقات کنید اما فراموش نکنید که مشاورین املاک دلسوزانه برای شما و برای خرید عالی همیشه پیش قدم و آماده هستند، البته مشاور املاک مورد تایید.

خصوصیات مشاور املاک مورد تایید و مطمئن

1. خوش رو و خوش برخورد باشد.

2. صبور باشد و به تک تک سوالات شما پاسخ دهد.

3. صادق باشد و هر سوالی را در کمال صحت پاسخ دهد و چیزی را از شما پنهان نکند.

4. در زمینه ملک و ویلا در شمال کاملا مطلع بوده و اطلاعات به روزی را در اختیار شما قرار دهند.

5. رسالت اصلی مشاور در وهله اول سود یا زیان نکردن شما باشد و به سود کردن شما کمک کند.

6. دلسوز باشد انگار که خود میخواهد زمین یا ویلا بخرد و بهترین گزینه ها را معرفی کند.

دفتر املاک مورد اطمینان در شمال کشور

بعد از پرس و جو از دفترخانه های ثبت اسناد رسمی میتوانید بهترین مشاورین املاک را در شهر مد نظر برای خرید ویلا در شمال پیدا کنید و خریدی مطمئن داشته باشید.

شمار ثبت شده دفتر املاک را بررسی کنید تا از صحت قانونی بودن آن اطمینان خاطر ایجاد کنید و خریدی مطمئن را رقم بزنید.

در نظر داشته باشید زمانی که مشاورین املاک با شما صادق هستند دیگر نگرانی نخواهید داشت و اعتماد مد نظر شکل گرفته ولی اگر باز هم میخواهید مطمئن تر شوید بهترین راه همین خواهد بود.

 تحقیقات محلی در زمینه مشاور املاک را فراموش نکرده و از کاسب های همجوار پرسش کرده و از این که مشاورین املاک چه مدت زمان است که آنجا مستقر هستند اطمینان حاصل کنید یا به عبارتی سابقه کاری گروه را بررسی کنید زیرا قدمت همان چیزی است که به شما اطمینان خاطر خواهد داد.

توضیحات درباره سند اصولی

گاها افرادی که ویلایی خریداری کردند و با شما درباره مشکلات سند آن صحبت میکنند، هم حرف های خوب خواهند زد و هم از مشکلات آن صحبت خواهند کرد، در جریان باشید اگر شما اطلاعات کافی درباره نوع سند و مشکلات آن داشته باشید دیگر از مشکلات صحبت نخواهید کرد و سطح آگاهی دیگران در این زمینه را افزایش خواهید داد.

 سند های ویلا به دو دسته کلی تقسیم میشوند: سند عادی و سند رسمی. همان گونه که در اصطلاح لغوی این دو متفاوت هستند در مفهوم هم دارای تفاوت هایی خواهند بود.

داشتن سند یکی از ضرورت های خرید یک ویلاست چون این سند است که به نام شما ثبت خواهد شد و نشانگر آن است که شما با پرداخت مبلغی به صاحب قبلی ویلا این ویلا را برای خود کرده اید.

سند اصولی سندی خواهد بود که در دفتر ثبت اسناد ذکر شده و به صورت قانونی به نام شما زده شود.

کلام آخر

با دیدی باز بنگرید بر جهان و با در دست داشتن اطلاعات کافی در زمینه های مختلف گام بردارید مطمئن خواهیم بود که همای سعادت همیشه بر بام خانه شما آشیانه خواهد کرد.

بر آن بودیم در گروه مشاورین املاک کیان شمال به نشانی اینترنتی https://kianshomal.com بتوانیم مقاله ای در خور برای ایجاد اطمینان با صداقت موجود و خرید ویلایی مناسب در شمال کشور کمکی درخور و شایسته برای هموطنان عزیزمان کرده باشیم.

کد خبر 249687